Język:
english english polski pусский français
› Dlaczego my?
› Zastosowanie i walory
› Konstrukcja, wytrzymałość, montaż
› Ekologia
› Sztuczny żywopłot ortodeco ®
› Profile z tworzyw sztucznych

23.01.2012

Kupuj na raty z Żagiel S.A.

› więcej

08.09.2010

Absolutnie nowy produkt na rynku światowym owocem współpracy Ortodeco i Krawex.

› więcej

Jeśli chcesz otrzymywać świeże informacje o promocjach oraz nowościach, zapisz się do naszego newslettera. Pierwszy dowiedz się o wszystkim.

powiększ › więcej

Informacje › Budowa, wytrzymałość, montaż

Budowa, wytrzymałość, montaż

Wszystkie gotowe konstrukcje wykonane są tylko z tworzyw sztucznych. Elementami łączącymi są wkręty z powłoką nierdzewną. Nasz wyrób w 100% spełnia wymogi recyklingu jak i wspiera ekologię a to dlatego, że sam stelaż wykonany jest z materiału już przetworzonego. Konstrukcje ze sztucznego bukszpanu posiadają bardzo zwartą i stabilną konstrukcję. Na powierzchni 1m2 znajduje się ponad 60000 listków, które są idealną kopią naturalnego żywopłotu a filtr UV uniemożliwia odbarwienia na wiele długich lat.

Konstrukcje są wytrzymałe na docisk, skręcanie, rozciąganie ale jednocześnie elastyczne. Są odporne na warunki atmosferyczne, duże opady śniegu jak i oblodzenie. Przy zakotwieniu do podłoża spełniają rolę typowej ściany i stają się trudne do sforsowania.

Wszystkie nasze wyroby są gotowe do ustawienia w określonym miejscu w chwili dostawy. Wyjątek stanowi konstrukcja do zabudowy ścian, do montażu których potrzebna jest wiertarka i wkręcane kołki rozporowe (kotwy) a przy montażu na dużej wysokości dodatkowo podnośnik koszowy. W miarę potrzeb montujemy odpłatnie w całej Europie, ale nasze konstrukcje są tak wykonane, że nie wymagają specjalistycznych ekip monterskich. Można to wykonać samemu. Zależnie od podłoża, dołączamy do sztucznego żywopłotu z bukszpanu niezbędne elementy kotwiące wraz z opisem montażu.